Екслуатація біогазових станцій - AgroBiogas

Ефективність біогазової технології досяжна за відповідної експлуатації біогазової станції, у зв’язку з чим, ми, як компанія-постачальник біогазових технологій всіх потужностей, пропонуємо навчання персоналу та операторів біогазових станцій.

 

Нами розроблено освітню платформу, доступну для персоналу й операторів біогазових станцій, споруджених компанією АгроБіогаз, що дозволяє отримувати й поглиблювати навички експлуатації біогазової станції, обмінюватись досвідом, дослідженнями й пропозиціями.

 

Компанія АгроБіогаз навчає ваш персонал експлуатації реалізованої біогазової станції, з акцентом на безпеці та охороні праці.

 

Особлива увага приділяється питанню безпеки при очищенні й сервісному обслуговуванні основних споруд біогазової станції: визначенню необхідних робочих етапів й підготовці оцінки рівня небезпеки для метантенків.

 

Ефективний процес біогазового виробництва потребує своєчасного технічного обслуговування. Навчання персоналу й операторів біогазової станції передбачає введення в курс роботи програмного забезпечення системи автоматизованого керування під час проведення такого обслуговування, а також відповідного ведення технічних записів виконаних задач ТО.

 

Важливим є питання визначення можливих аварійних ситуацій та підготовки плану дій у разі виникнення аварійної ситуації на біогазовій станції. Пропонується презентація плану дій у надзвичайних ситуаціях та виконання відповідних вправ з техніки безпеки безпосередньо на біогазовій станції.

Виникли питання?

Залиште інформацію для зворотнього зв'язку!