Малі біогазові станції - AgroBiogas

Ще зовсім нещодавно анаеробне зброджування невеликих обсягів органічних і харчових відходів вважалося невигідним, але сьогодні спостерігається активне нарощування кількості біогазових станцій малої потужності. Менші за розміром, менш дорогі, прості в експлуатації, самодостатні виробничі об’єкти привертають і мешканців приватних секторів, і фермерські господарства, і інвесторів, всіх бажаючих впроваджувати і широко застосовувати джерела чистої енергії, тим більше що сировина – буквально під ногами.

Незважаючи на широке поширення біогазових технологій промислового типу і переробку значних обсягів органічних відходів та залишків, процес підвищення їх цінності все ще можна оптимізувати. Один із способів – використання малопотужних біогазових станцій. Сучасні тенденції – модульне виконання – біогазові станції контейнерного типу, а також мобільні установки – біогазові станції, що працюють за принципом «вмикай і виробляй газ там, де в ньому є потреба».

Що таке малопотужні біогазові станції?

Малопотужні або малі біогазові станції – це станції для переробки незначних обсягів органічних відходів та залишків, що особливо актуально для малих фермерських та підсобних господарств, дачних кооперативів тощо.

В умовах України, до малих біогазових установок відносять станції з виробничими потужностями до 300-500 кВт, тоді як у більшості європейських країн малопотужними вважаються біогазові станції потужністю менше 80 кВт (як правило, до 75 кВт включно).

Малопотужна біогазова станція працює з обсягами відходів органічного походження від 10 кг на добу, і від відходів 100 – 200 корів, і від 200 – 5000 тон органічних відходів на рік. Тобто, варіативність залежить від наявності обсягів відходів та залишків, а тому подібні рішення цікаві і для приватних будинків, і для малих господарств, і для підприємств середнього розміру.

Переваги малих біогазових станцій

Технологічне рішення біогазових станцій малої потужності допомагає:

  • виробляти електроенергію і тепло з відходів власними силами, а значить, економити гроші;
  • скорочувати викиди парникових газів, пов’язані з накопиченням гною і споживанням енергії;
  • зменшити різкі запахи, пов’язані з використанням необробленого гною як добрива;
  • скористатися перевагами дегістату: в результаті перетворення в біогазовій станції отримують більш рідкі біодобрива, їх легше вносити, в них міститься значно менше бур’янів і мінералізованою азоту тощо.

Крім того, для фермерських господарств подібні малопотужні біогазові станції – відмінний спосіб диверсифікувати свою діяльність за розумною ціною.

Малі біогазові станції – рішення не тільки для сільської місцевості, вони добре адаптуються до міських умов. Ми пропонуємо станції, спеціально розроблені для домашнього використання. Завдяки ним харчові відходи перетворюються на біогаз і добрива. Для експлуатації такої станції вам знадобиться від 10 кг органічних відходів в день, щоб отримувати від 2 м3 біогазу на добу. Вироблений біогаз може бути використаний для опалення або освітлення приміщень, а також для приготування їжі.

Малопотужна біогазова станція компанії АгроБіогаз сприяє кращому управлінню відходами. Виробнича система повністю автоматизована й ізольована, доступна в декількох типових робочих обсягах (0,5 т – 1 т – 5 т) і може експлуатуватися, як в режимі одноразового завантаження, так і в режимі щоденного завантаження і вивантаження.

Також пропонуємо рішення біогазових станцій потужністю 100 кВт – 550 кВт, в залежності від наявності гарантованої сировинної бази.

Вибираючи малопотужні біогазові станції АгроБіогаз, ви отримуєте:

– рішення, перевірене часом і підтверджене патентом;

– готову біогазову станцію типового робочого об’єму;

– можливість нарощування потужності виробництва за рахунок установки додаткових типових робочих об’ємів;

– монтаж, пуско-наладку, запуск, навчання експлуатації;

– просту безпечну та ефективну експлуатацію станції;

– справедливу вартість обладнання;

– довгострокове обслуговування об’єкту.